شرکت ایران لیزر

خدمات فروش و پشتیبانی و تعمییرات انواع دستگاه های لیزر و پزشکی

09366591336
09100547132
07132301192

شیراز خیابان نشاط بعد از کوچه ۲ پلاک ۱۰۶ طبقه هم کف


مشاوره رایگان پیش از خرید دستگاه ها

در صورتی که برای خرید نیاز به مشاوره داشتید اصلا نگران نباشید. ما در کنار شما هستیم. کافی است با مشاوران ما تماس بگیرید و یا در صورت نیاز به ما مراجعه کنید. ما شما را در رسیدن به انتخاب هایی بهتر یاری خواهیم کرد و بدون دریافت هیج هزینه ای انتخاب های بهتری از میان دستگاه های خود را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

آموزش تئوری و عملی کار با دستگاه

ما آموزش های لازم را برای کار با انواع دستگاه های لیزر رفع موهای زاید، لاغری، لیفت و جوانسازی و انواع آنالیزورها، با استفاده از کارشناسان مجرب ایران لیزر در اختیار شما قرار خواهیم داد.

پشتیبانی فنی پس از فروش

کارشناسان ایران لیز پس از نصب اولیه انواع لیزر رفع موهای زاید اعم از دایود، الکس دایود، الکساندرایت و اس اچ آر یا سایر دستگاه های لاغری و لیفت و جوانسازی از جمله کویتیشن، هایفو، میکرونیدلینگ و… توسط کارشناسان خود، بصورت کامل و دقیق نحوه کار و همچنین نگهداری آن را به پزشکان و کاربران محترم آموزش داده و پشتیبانی پس از فروش را برای شما فراهم می آورند. پس نگران پشتیبانی پس از خرید دستگاه ها نباشید.

پاسخگوی شما هستیم
هر سوال یا ابهامی دارید با ما مطرح کنید،
از خدمات مشاوره رایگان
ما بهره مند خواهید بود.

989366591336

آخرین مطالب آموزشی

با میکرونیدلینگ جای زخم شما محو می شود شاید شما هم جزو آن دسته افرادی بیشتر
بررسی دقیق بدن با دستگاه آنالیز بدن دستگاه آنالیز بدن یکی از روش هایی ارزیابی بیشتر
هایفوتراپی چیست و چه مزایایی دارد؟ هایفوتراپی HIFU مخفف عبارت High-Intensity Focused Ultrasound است، به بیشتر

افتادگی پوست خود را با هایفوتراپی درمان کنید

هایفوتراپی چیست و چه مزایایی دارد؟ هایفوتراپی HIFU مخفف عبارت High-Intensity Focused Ultrasound است، به معنای امواج اولتراسوند یا فراصوت پرتوان و متمرکز که یک تکنولوژی نسبتا جدید در حوزه زیبایی محسوب می شود. هایفو به عنوان یک روش درمانی و زیبایی برای صورت است که انرژی امواج فراصوت متمرکز را با یک دستگاه دستی…