با دستگاه آنالیز بدن اصولی لاغر شوید

بررسی دقیق بدن با دستگاه آنالیز بدن
دستگاه آنالیز بدن یکی از روش هایی ارزیابی تغذیه ای است که متخصصین تغذیه می توانند وضعیت کنونی بیماران خود را در کمتر از چند دقیقه بررسی کنند و بتوانند متناسب با آن توصیه های لازم را به بیماران خود بکنند.

روش کار دستگاه آنالیز بدن
دستگاه آنالیز بدن کار آنالیز بدن به صورت کامل را انجام داده، و کارایی بسیار بالایی در آنالیز ترکیبات بدن از قبیل درصد چربی، آب، عضلات، استخوان‌ها، املاح، مقدار لاغری و کمبود وزن، چاقی و اضافه وزن، شاخص توده بدنی (BMI)، اندازه‎گیری چربی موضعی به تفکیک اندام‎های بدن دارد.

این ابزار مفید می تواند وضعیت سلامتی فرد را به منظور رژیم غذایی بهتر و تحرک بدنی موثرتر با توجه به ترکیب بدنی فرد مشخص کند.

در اولین قدم اول دستگاه آنالیز بدن، وزن و شاخص توده بدنی (BMI) را به طور دقیق، تعیین می شود.

در قدم دوم به آنالیز و بررسی تک تک اعضای بدن و نوع وضعیت آنها به طور جداگانه می پردازد

سپس میزان چربی، عضله و درصد آنها را در تک تک اندام ها بررسی خواهد کرد

در یک آنالیز جامع ترکیبات مختلف بدن از جمله آب، چربی و در صد آن، تعیین انواع چربی، درصد عضلات بدن به تفکیک، وزن عضلات نواحی مختلف به تفکیک، وزن چربی قسمت‎های مختلف به تفکیک، چربی‎های موضعی و عمومی… با روشی کاملاً علمی و دقیق ارزیابی خواهد گردید.

این روش به شما و پزشک متخصص شما این امکان را می‎دهد تا به صورت منظم میزان چربی بدن، حجم خالص عضله و ساخت عضله در بدن شما اندازه گیری شود، و شما درک خواهید کرد که رژیم شما، سبک زندگی و برنامه ورزشی شما تا چه حد تاثیر گذار است.

دستگاه آنالیز بدن

دستگاه بادی آنالایزر و بادی کامپوزیشن
دستگاه بادی انالایزر ۸ امپدانس بیو الکتریکی قطبی ساده است دارد.

این دستگاه یک جریان ۵۰۰ تا ۸۰۰ میلی آمپری ار بدن عبور می دهد که این جربان میزان مقاومت بدن در اعضای مختلف را اندازه گیری می‌کند.

هر جایی از بدن که توده چربی وجود داشته باشد، یک اختلاف جربان توسط الکترودهای این دستگاه شناسایی می شود.

دستگاه کوانتوم آنالایزر (Quantum Analyzer QMRA)
کوانتوم آنالایزر (MRA) جدیدترین تکنولوژی کمک تشخیصی از خانواده دستگاه‌های آنالیزور است که با اندازه گیری انحراف میدان مغناطیسی هرکدام از ارگان های بدن اقدام به سنجش سلامتی آن نموده و پزشک معالج را سریعتر به سمت عضو بیمار راهنمایی می کند.

هر یک از ارگان‌های بدن دارای یک میدان مغناطیسی منحصر به فرد می‌باشد. هرگونه انحراف در این میدان مغناطیسی بیانگر اختلال و مشکل در عملکرد آن ارگان است.

دستگاه کوانتوم آنالایزر با اندازه گیری میدان مغناطیسی این ارگان ها و مقایسه آن با حالت طبیعی و سالم، سلامتی آنها را مورد بررسی قرار داده و با داده های وسیعی که در اختیار فرد قرار می‌دهد، پزشک را جهت اتخاذ تصمیم های سریع‌تر و موثرتر راهنمایی می‌کند

Post a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *